Про нас

База відпочинку «Білий Аіст» в Солотвино, завжди готова  відчинити свої  двері  та запропонувати своїм  потенційним  гостям  тепло, затишок і дбайливе ставлення.

До Ваших послуг (безкоштовно для проживаючих), басейн з соленою водою. Поруч з басейном знаходяться лежаки, на яких Ви будете насолоджуватися красою закарпатських гір і загорятимеш на сонечку, смакуючи прохолодний напій.

Всім добре відоме в Україні селище Солотвино з унікальними солоними озерами, допоможе Вам відновити сили і насолодитися чарівною природою Закарпаття.

Якщо Ви скаржитесь на болі в суглобах, ропа, грязі та солона вода допоможуть надовго забути про біль. Як не вмієте плавати — це ідеальне місце, щоб навчитись. Навіть якщо ви спробуєте вирівнятись та підняти вгору руки — солоне озеро все одне триматиме вас на поверхні, ви не підете до дна. Єдина порада: не пірнайте з розплющенними очима. Ваші очі гарантовано не хочуть “знайомитись” із тим набором корисних для шкіри хімічних елементів, який розчинено в солотвинській воді.

Відпочинок на солоних озерах Солотвина не залишить Вас байдужими. Адже Ви зможете і підлікуватися і набратися нових сил, майже не докладаючи ніяких зусиль. Впевнена, що і час Ви проведете незабутньо і приємно!

Запрошуємо до нас на відпочинок !